American Truck Forums
Kadınlar İçin Mutluluk Kutusu Hizmeti - Printable Version

+- American Truck Forums (http://americantruckforums.com)
+-- Forum: My Category (http://americantruckforums.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (http://americantruckforums.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Kadınlar İçin Mutluluk Kutusu Hizmeti (/showthread.php?tid=10426)Kadınlar İçin Mutluluk Kutusu Hizmeti - creeper - 08-14-2019

Kadınların belirli bir yaştan sonra aylık olarak yaşadıkları regl dönemi oldukça yıpratıcı ve karmaşık bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Birçok kişi bu dönemde bayanlara yaklaşmamak gerektiğini ifade etse de bu doğru bir davranış değildir. Çünkü yapılacak takviyelerle bu sorunlu ve mutsuz dönemi daha iyi hislerle bayanlar geçirebiliyor. İnternet sitemiz bu hususta ortaya koyduğu girişimci ruh ile birlikte kadınların bu dönemi fiziksel ve ruhsal anlamda daha mutlu ve huzurlu geçirmesi için regl kutusu içeriğini sağlıyoruz. Bu kutunun içeriği tamamen uzmanlar tarafından psikolojik etmenler göz önüne alınarak hazırlanıyor. Kutuların içerdiği ürün ve hizmetler ile birlikte regl dönemi daha mutlu, sakin ve pozitif bir şekilde gelişiyor. İnternet sitemiz hem yeni deneyecekler hem de tecrübeli müşterilerimiz için 3 farklı abonelik çeşidinin içeren pms kutusu hizmeti sunuyor. İnternet sitemiz bünyesinde sunduğumuz bu hizmette en temel payda kadınlarımızın daha mutlu regl dönemi geçirmesinin yanında ülkemizdeki sosyal etkinliklere de destek olmak oluyor.

Mutluluk Kutularındaki Sürprizler
İnternet sitemiz oldukça özle bir çalışma sonucu hazırladığımız pms paketi içeriğinde yer alan sürprizler bayanların her an büyük bir heyecan yaşamasına yardımcı oluyor. Sunduğumuz bu sürprizlerin maddi ve manevi anlamda regl dönemi yaşayan bayanlarda oldukça faydalı olduğu görülüyor. Mutluluk kutusu ürünlerinde yer alan sürprizler her ay uzman ekibimizce belirleniyor ve aylık olarak yeni sürprizler bu kutuya ekleniyor.