Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Binox mavi saç çıkaran serum ve şampuan
#1
[Image: FB_IMG_1573377405943.jpg]

Rengine de baktığınız da piyasa da hiç bir ürün bu renge sahip değildir. Bingöllü Fatih lakaplı Fatih Bayantemur tarafından 2009 yılında icad edilmiş saç çıkaran mavi serumu daha sonra Binox markası olarak sağlık bakanlığı onayı alınarak patentledi. Bir çok kişi mavi suyu bulan adam kim diye merak ediyor. Sosyal medya ve İnternet sitelerine ayrıca youtube gibi mecralara göz atıldığında yıllar önce ilk Bingöllü fatih tarafından bulunduğu kanıtları ile ortadadır. Bingöllü fatih doğal sebze, meyve, bitki ve ginseng benzeri toz bitki kökleri ile elde ettiğim karışım sayesinde saç dökülmesine kesin çözüm bulmanın yanı sıra yeni saç oluşumunu sağlayan formülü elde etti.

Kelliğe yeni çare olan bu formül sayesinde kısa sürede tanınan bu serum önceleri bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak popüler olmuştur. Daha sonra sektörde rahatlıkla Alıcı bulan bu losyonun sahteleri maalesef türemiştir. Özellikle 2018 yılında bir çok kozmetik firması yan etkisi saç çıkarıcı özelliği olan kimyasal Ürünler ile sahtelerini piyasaya sunmuştur. Sahte ürünler de özellikle bir kaç yıl içerisinde ciddi şekilde sağlık problemi ortaya çıkmıştır. Bunların başında böbrek yetmezliği, kalp sorunları, beyin hastalıkları, cinsel performans düşüklüğü, vücudun yüz ile birlikte bir çok alanında aşırı kıllanmalar temel yan etkiler arasında görülüyor. İnsanların sadece parasını almakla kalmamak gibi sağlıklarını da ellerinden almaktadırlar. Bunların yanı sıra birde hiç bir etki göstermeyen içeriği su ve gıda boyasından oluşan losyonlar bulunmaktadır. Bunların da diğer kimyasal içerikli losyon üreten firmalar gibi tek amaçları para denilen kağıt parçasıdır. Bu firmalar hakkında Şikayetvar gibi sitelerde yüzlerce şikayet yazılmıştır. Bingöllü fatih ürünlerine dair koskoca 10 yılda 2 şikayet oluşturulmuş. Bunlardan birisi 8 ay kullandığını hiç bir sonuç almadığını belirtiyor. Bingöllü fatih bu konu da bu kişinin binox mavi su ve şampuan, iğneli dermaroller tarak birlikte kullandığını 6. ayında saçlarının tamamen çıktığını bunu da facebook sayfasında paylaştığını aktarıyor. Bu kişinin saçlarına tamamen kavuştuktan sonra kendisine hiç bir etki görmediğini aldığı tüm ürünlerin parasının kendisine ödenmesini aksi halde şikayet sitelerinde bu şekilde paylaşım yapacağı şeklinde yazdığını aktarıyor. Bingöllü fatih karşılaştığı bu durumda talebi reddediyor. Zaten akıl karı insanlar bir ürün saç çıkarmıyor ise kimsenin 8 ay kullanacağı yalanına inanmayacaktır. Diğer bir şikayet konusunda başlık sahibi arkadaşının 6 ay kullandığını ve etki görmediğini belirtiyor. Bugün kimse kendi adına böyle bir paylaşım da bulunmakta üşengeç iken bir başkasının bunu kendine dert etmesi çok saçma duruyor. Bu şikayet sahibi de sosyal medya ve forum Sitelerinde algı oluşturmaya çalışan sahte ürün yapımcısı firmalar olduğu anlaşılıyor.

Bingöllü Fatih halen elde ettiği formülü geliştirmek ile meşgül. Dönem dönem müşteri alımlarını durdurmaktadır. Facebook sayfasında sıkça amacının para olmadığını çalışmaların sona ereceği gün artık işin pazarlama kısmına odaklanacağını sıklıkla dile getirmektedir. Ayrıca sayfaya göz attığınız da kullanıcı yorumları ve kullananlar a ait öncesi sonrası resimleri saç çıkarıcı özelliği olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanı sıra sosyal medya ve diğer İnternet sitelerinde kullananlar paylaşımları ile bunu ortaya koyuyor. Alt kısımda vereceğimiz facebook sayfasında kullanıcı paylaşımını, ürünler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlere anlattıklarıma inanmak yerine herşeyi detaylı araştırırsanız gerçekleri daha iyi anlayacaksınız. Mavi suyun mucudi Bingöllü Fatih aynı zamanda vatansever adalet iman ahlak anlayışı üzerine kurulu bir hayata sahiptir.

https://m.facebook.com/saccikaransampuan

Kaynak : https://saccikaranilac.blogspot.com/2019...buldu.html
Reply
#2
Next go to the Output section at the bottom of the window of the CDA to WAV Converter. CDa to MP3 Converter & Ripper Convert audio CDa to MP3, CDa to WAV, CDa to WMA, VQF, OGG, rips audio CD tracks and saves them into audio formats such cda to wav online as mp3, wav, wma (Windows Media Audio), VQF (Yamaha SoundVQ), or OGG Vorbis, converts MP3, WAV, WMA, OGG Vorbis from one to another on-the-fly, resamples MP3 to MP3, WAV to WAV, WMA to WMA, OGG to OGG for changing bitrates, frequency, and other options.
This error correction area is essential on data discs the place a single incorrect bit of knowledge may corrupt the whole file. Just load up the audio files you want to convert, or enter the URL for a web based file, choose the Codecs tab to pick an output format, and click on Begin conversion to convert the files. It enables you to convert audio from: MP3, WAV, WMA, FLAC, and OGG format to MP3, WMA, and WAV file format. CDA to WAV Converter (CD Ripper) helps conversion without any short-term recordsdata it brings you high converting pace and saves the exhausting disk resource.
Nevertheless, if the file has been associated with a unique program it may not open in Windows Media player. Packages like Free Music Converter allow you to convert between.. attempt more superior audio conversion tools. In brief - if burning wav information to disk no conversion is required but every track will probably be viewed as a cda file in explorer. Audio file converter tools are also useful if your favourite music app in your phone or pill does not assist the format that a new song you downloaded is in. An audio converter can convert that obscure format into a format that your app helps. Audio Extractor for Free is a free software to extract sound tracks from video recordsdata. Welcome to On-line Tech Tips - A blog that present readers with each day laptop tutorials, technology news, software program opinions, and personal computing ideas.
Grabbed audio observe is commonly in the WAV format with 16-bit pattern size, forty four.1 kHz, Stereo. Audio Cleansing Lab would not simply deliver great outcomes when converting CDA to various audio formats corresponding to MP3 however it additionally presents various settings choices and high quality ranges. To convert CDA to MP3 (the filescda represents), you want online cda to wav converter a software to carry out digital audio extraction, also called cd ripping. Nevertheless, when you care in regards to the video output quality and conversion speed, you'd better strive Video Converter Final. Ripped information can be mechanically tagged by obtaining artist and title info from the web CD database.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)